Як зняти втому з очей?

Протягом дня наші очі дуже втомлюються, особливо якщо ми довгий час проводимо за комп’ютером. Вони стають червоними, ріжуть і, здається, що повіки стають важкими. Є способи, які допоможуть зняти швидко втому очей.

Якщо ви відчуваєте постійну втому очей, вам слід звернутися до офтальмолога, так може проявлятися якесь серйозне захворювання. Якщо ж, втома від складного робочого дня, її можна зняти за допомогою різних процедур.

Як зняти втому очей

1. Якщо у вас робота пов’язана з комп’ютером, рекомендується робити перерву кожні дві години по 10 хвилин. Якщо ви забуваєте, ставте собі будильник, який нагадуватиме про закінчення цього часу. Зробіть кілька вправ. Перед монітором наші очі не кліпають, тому часто поморгайте, а потім підніміть погляд на стелю, затримайте його і повільно опустіть на підлогу і теж затримайте на пару секунд. Дуже важливо голову тримати прямо і не закидати. Таку ж процедуру проробіть тільки дивлячись по сторонам: спочатку вправо, потім вліво. Голова повинна бути нерухома, а працювати тільки очі.

2. Кращий відпочинок і зняття втоми для очей – це стан спокою. Відкладіть всі документи, станьте перед вікном, подивіться вдалину, а потім на кінчик носа. Зробіть таку вправу кілька разів, вона дуже добре тренує очне яблуко.

3. Зняти втому очей дуже добре допомагають примочки з травами, наприклад, липою, ромашкою, соком алое або звичайним чаєм. Досить змочити ватні диски в настої з трав і прикласти на 10-15 хвилин на очі.

4. Якщо ваші очі дуже втомлюються, потрібно на деякий час відмовитися від косметики або не фарбувати очі. Хочете підкреслити риси обличчя, використовуйте рум’яна або яскраву помаду. І обов’язково змивати її перед сном.

5. Як правило, на роботі немає з собою ніяких трав, в такому випадку, впоратися з втомою очей допоможе звичайний лід. Потрібно помістити його в целофановий пакет і прикласти до століть. Справа в тому, що лід відмінно покращує кровообіг в тканинах.

6. При втомі очей рекомендується вживати продукти з вітаміном С. Візьміть з собою на роботу лимони і пийте з ними чай. Або апельсини, ківі, а також помідори. Дуже добре живить наші очі вітамін А, який міститься в моркві, морській капусті і сирі.

Щоб вас не турбувала така проблема, як втома очей, варто використовувати всі перераховані вище методи в комплексі зі здоровим способом життя: харчування, повноцінний сон і відпочинок. Скільки б роботи протягом дня не було, завжди можна знайти 5-10 хвилин для свого здоров’я.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: