Як зробити чистку обличчя дома?

Не думайте, що глибоку чистку обличчя можна зробити тільки  в салоні краси. Ми розповімо вам все про цю процедуру і навчимо, як зробити чистку обличчя в себе дома, самостійно.
 
Як зробити чистку обличчя?
 
Спочатку треба розібратися, навіщо роблять чистку обличчя. Ця процедура призначена, якщо у вас на шкірі обличчя є запалення – прищі і вугрі, а також чорні точки або камедони. Ще чистку обличчя проводять при тьмяному кольорі irshb і при лущення шкіри.
 
Щоб зробити чистку обличчя за всіма правилами, треба правильно приготувати парову ванну. Вам треба закип’ятити літр води і кинути у воду жменю квіток календули або листя м’яти, якщо у вас жирна або змішана шкіра. Ви можете при сальній шкірі додати у воду і сік лимона або кірочки цитрусових, а також капнути ефірні олії цитрусових або м’яти. При сухій і нормальній шкірі у воду додають шавлія або ромашковий колір, а також ефірні масла троянди або лаванди.
 
Перед тим, як почати розпарювати особа вам треба очистити шкіру водою і милом і тільки потім нахилити обличчя над парою. Сховайтеся і посидьте трохи, глибоко подихайте теплим повітрям. При жирній шкірі або змішаній парову ванну приймають близько 7 хвилин, а якщо ж шкіра схильна до сухості, то цілком достатньо 5 хвилин.
 
Тепер можна переходити до самої процедури. Вам треба вимити руки і між вказівними пальцями затискати кожен прищик або вугор і придавлює їх. Якщо прищі або вугор дозрів, то він відразу ж вийде назовні.
 
Щоб очистити обличчя від камедонів треба за допомогою металевої лопатки з невеликим натиском почистити крила носа і зібрати весь шкірний жир і бруд з пір.
 
Ось і все. Чистка обличчя закінчена. Тепер вам треба обробити обличчя дезенфікуючим засобом таі не виходити на вулицю декілька годин. Якщо на шкірі залишилися запалення, то ви можете повторити чистку обличчя через тиждень.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: