Як зробити чоловікові комплімент?

Майже кожен чоловік любить, коли йому лестять. Він приймає це як належне, і не сумнівається у своїх достоїнствах. Роблячи чоловікові комплімент, не слід забувати про похвалу, використовуючи найрізноманітніші епітети, так як вони користується великим успіхом.
 
Жінкам дуже приємно чути, коли роблять комплімент з приводу її зовнішнього вигляду. Однак, чоловіки теж це люблять. Потрібно підкреслити всі деталі, кажучи такі компліменти. Наприклад: звернути увагу на стильний годинник або нові запонки. Але найголовніше в цьому питанні – не переборщити! Наприклад, не варто кожного разу акцентувати увагу на те, коли він голиться, інакше він може вирішити, що він зробив подвиг – і буде голитися тільки по святах.
 
Якщо ж звернути увагу на чоловіче достоїнство, це буде самий приємний для нього комплімент. Але це стосується не тільки  інтимної сторонижиття. Можна похвалити його за такі якості, як відповідальність, турбота про сім’ю, цілеспрямованість. Говорити про ці якості потрібно з похвалою і дати зрозуміти, що вони дуже важливі для вас, і що кращого чоловіка вам не знайти.
 
Не бійтеся говорити ці компліменти на очі, думаючи, що ви лестите, так як сильна стать дуже впевнена в собі і не сумнівається у своїх достоїнствах. Ваші компліменти будуть підтвердженням очевидного і ще раз підвищать його самооцінку. Чоловік не зможе не помітити, що ви звертаєте увагу на всі його чудові якості, а значить, ви відчуваєте до нього найщиріші почуття. І буде робити все можливе, щоб не розчарувати вас і буде прагнути бути ідеальним.
 
Але не потрібно забувати, що ці компліменти можуть розпестити чоловіка. Ненав’язливо і м’яко звертайте увагу на його недоліки. Не варто це робити постійно, одного разу цілком достатньо. Для жінки, яку він любить, чоловік буде змінюватися на краще, але тиснути не варто, так як це може нашкодити відносинам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: