З самого дитинства мильні бульбашки – символ позитиву і прекрасного настрою. Здавалося б дрібниця, але скільки радості доставляє і дорослим і дітям. Ці струмки дрібних перламутрових кульок на весняному вітерці – просто диво якесь! Або ж бульбашки – гіганти, в яких відображається цей прекрасний світ…

Гліцерин можна купити в будь-якій аптеці за доступною ціною. Його виливаємо в посуд, змішуємо з цукром і засобом для миття посуду. Додаємо воду і все ретельно перемішуємо до розчинення цукру. Якщо хочете домогтися якогось певного запаху бульбашок, то використовуйте рідину для миття посуду з цим ароматизатором. 

Гліцерин  виконує функцію зміцнювача бульбашок, цукор додає міцність, рідина для миття посуду – піну і аромат, а вода потрібна для отримання потрібної консистенції розчину. Отриману суміш вливаємо в баночку від магазинних мильних бульбашок.

Такий розчин годиться для створення бульбашок – гігантів. Тільки для того щоб їх видувати, необхідно змайструвати спеціальне пристосування . Його зробити дуже просто. Потрібно прив’язати капронову нитку до двох паличок ( товстих шматків дроту) таким чином, щоб при натягу нитки вийшов трикутник (пятелька), яку потрібно опустити в широкий посуд з розчином. Бульбашки можна видувати або ж робити, розмахуючи паличками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.