Як зробити освіжувач повітря?

Скажіть, навіщо заморочуватися, коли зараз можна все купити, а вже освіжувач для повітря тим більше. Ароматів зараз просто море, тільки не лінуйтеся все нюхати і вибирати. Звичайно, все можна купити, але можливо, комусь хочеться поексперементувати і зробити освіжувач самостійно. В цьому випадку, всі інгредієнти Ви будете контролювати і покладете туди тільки натуральні складові, що, я думаю, теж важливо. До того ж можна зробити будь-який аромат, який Вам більше до душі, використовуючи різні ароматичні добавки. 

Робимо освіжувач повітря для дому. 

Ми будемо робити освіжувач повітря з цитрусових. У них приємний аромат, крім цього вони ще й мають антибактеріальні та протигрибкові властивості. Так, що освіжаючи ваше приміщення, Ви його будете ще й дезінфікувати, що теж дуже навіть добре. 

Для початку потрібно знайти потрібну пляшечку для нашого освіжувача. Можна в господарському магазині придбати вже готовий розпилювач, а можна і підібрати із вже використованої косметики таку ємність, де є знімний пульверизатор. Після цього вже приступаємо до виготовлення освіжувача.

Далі можна наш освіжувач ще й трошки прикрасити. Якщо руки ростуть, звідки треба і є трохи фантазії, то можете зробити щось своє. Якщо голову ламати не хочеться, то можна прикрасити тією ж шкіркою, яку нарізаємо тонкими смужками (а краще по спіралі) і ці полосочки поміщаємо в нашу пляшечку з розпилювачем. Зовнішній вигляд нашої пляшечки набагато покращиться, а шкірка від цитрусових тільки посилить аромат освіжувача. Тепер, в кінці, заливаємо в наш розпилювач той склад, який у нас настоювався. І можете вже його використовувати.

Якщо хочете, то цілком можна в цей освіжувач додати кілька крапельок якого-небудь ефірного масла, що дозволить створити нові аромати. З цитрусовими непогано поєднуються лаванда, імбир або м’ята.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: