Як зробити скріншот?

Для чого зазвичай потрібен скріншот? Іноді він необхідний для служби підтримки, щоб пояснити, що відбувається з комп’ютером або програмою.Буде потрібний скріншот і для ілюстрації друкованих матеріалів або інструкцій і описів програм.

 
Існують спеціальні програми, які дозволяють робити знімок екрана і робити різні маніпуляції з ним: вирізати необхідну частину, зменшувати або збільшувати зображення, підписувати елементи. Зазвичай такі програми дозволяють зробити скріншот з прокруткою, щоб повністю зберегти важливі деталі.
 
Крім усього, існує можливість зняти скріншот, тільки використовуючи програми, які є на кожному комп’ютері. Роблять це за допомогою кнопки Print Screen. При натисканні якої, зображення потрапляє в буфер обміну.
 
Далі можна відкрити документ Wordі вставити знімок екрана в нього. Для цих цілей вибирають з меню кнопку«Правка», потім «Вставити», після цього зберігають. Для збереження: натискають«Файл», потім «Зберегти як» і вводять ім’я файлу.
 
Ще один варіант зробити скріншот -це скористатися графічним редактором, наприклад, програмою Paint. Дії такі ж,як і з Word, тільки для збереження будуть запропоновані кілька типів файлів.Залежно від цілей скріншота його необхідно зберегти в одному з них. Найкраще зображення і найбільше за об’ємом- це 24-розрядний малюнок, якщо потрібен менший об’єм, то JPG або PNG.
 
Графічний редактор дозволяє зменшувати розмір зображення. Для цього треба вибрати в меню «Малюнок», потім натиснути «Змінити зображення» і задати необхідний розмір у відсотках. Всі дії займають мінімум часу, і зробити скріншот самостійно не дуже складно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: