Як зробити так, щоб завжди були гроші?

Хочете зробити велику покупку, але ніяк не можете почати відкладати гроші? З нашими простими корисними порадами ви точно заощадите на те, що вам потрібно, і ще трішечки зверху!

Кожен місяць відкладайте з зарплати певну суму. Приблизно 10%. Ви можете завести конверт, в який протягом місяця будете відкладати гроші, а потім переводити заощаджену суму на свій рахунок. Але краще зберігати конверт у важкодоступному місці. І візьміть за правило: те, що ви вже поклали, діставати і витрачати не можна!

Економте на покупках. У мережі часто можна знайти спеціальні дисконтні купони на товари. Також у магазині постійним клієнтам видають пластикові картки, з якими ви маєте можливість отримати знижку. Коли ви робите покупку і економите на ній, кладіть ці зекономлені кошти у свій конвертик.

Якщо ви не так давно виплачували кредит, не варто відмовлятися від звички віднімати деяку суму із зарплати. Ви ж якось могли жити без цих грошей, поки відносили їх у банк. Продовжуйте в тому ж дусі: відкладайте щомісяця ту суму, яку вносили для погашення кредиту, тільки тепер в свій конвертик.

Щовечора очищайте свій гаманець від дрібних купюр. Відкладайте гроші номіналом в 1, 2, 5 гривень в свою маленьку скарбничку. Цей несуттєвий внесок в кінці місяця може перетворитися на пристойну суму.

Використовуйте свята і ювілеї. Вашій дитині виповнюється 10 років? Відкладіть з цього приводу 10 гривень у скарбничку. Або у ваших батьків річниця знайомства – 35 років – це привід поповнити свої заощадження. Використовуйте різні дати для того, щоб у такій ігровій формі примножувати свої заощадження.

Позбавляйтеся від своїх шкідливих звичок. Ви можете вбити двох зайців відразу – позбутися своїх поганих звичок і відкласти гроші. Якщо ви курите, припиніть купувати сигарети, а їх вартість регулярно відкладайте. Створіть прейскурант похибок. Штрафуйте себе за те, що запізнилися на роботу, пропустили тренування, поїли пізно ввечері. Це виховає вашу відповідальність, силу волі, а заодно піде на користь вашому здоров’ю й організованості.

Знайдіть однодумців. Почніть відкладати кошти разом з чоловіком або подругою. Влаштуйте своєрідні гонки. Це прекрасна мотивація. Або поспорьте з друзями, що зможете відкладати щомісяця певну суму. Додаткова підтримка або конкуренція, азарт зможуть спростити ваше завдання і не дадуть вам здійснювати непотрібні покупки.

Позбавтеся від мотлоху. Поповнити свої заощадження можна, продавши речі, якими ви не користуєтеся. Наприклад, одяг, підручники, які ви купили ще в інституті, текстиль для дому тощо. Все те, що вам вже не потрібно і просто займає місце у вашій квартирі, комусь іншому може дуже стати в нагоді. Вам допоможуть у цьому сайти, де оголошення можна розмістити абсолютно безкоштовно. А отримані гроші покладіть як завжди – в конверт.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: