Як зробити вдома офіс?

Для того щоб працювати або вчитися з дому було зручніше, необхідно відвести в квартирі спеціальне місце для занять – домашній офіс. Там зберігаються всі необхідні речі і документи, там простіше зосередитися і налаштуватися на роботу, і домашні розуміють, що ви не просто “сидите за комп’ютером”.

Ефективно використовуйте простір

Для робочого місця добре підходять такі ділянки квартири, які не вдається пристосувати більше ні для чого, тому, вибираючи місце під домашній офіс, зверніть свою увагу на ніші, незручні кути і т.д. В інтернеті, зокрема, є багато прикладів тому, як люди організовують домашній офіс в шафі або на балконі.

Продумайте, скільки шафок і полиць для зберігання матеріалів і паперів вам потрібно – і додайте ще пару. Це буде ваш простір для розвитку. Порожнє місце під столом теж можна використовувати для зберігання, тільки не захоплюйтеся – ноги теж повинні поміщатися.

Зробіть робоче місце цікавим

Робота вдома має бути максимально приємною, це добре впливає на продуктивність. З іншого боку, важливо не переборщити, щоб фоторамки, статуетки та домашні рослини не стали перешкодою.

Подумайте про те, що вам подобається, і як додати це в дизайн домашнього офісу. Любіть мистецтво – розмістіть на стіні перед собою кілька репродукцій картин або фотографій. Можна зробити колаж з особистих фото, журнальних вирізок з мріями і планами, карту подорожей це надихає і дозволяє на кілька хвилин відволіктися й розслабитися. А більшого нам і не треба!

Якщо меблі для домашнього офісу зазвичай бувають темні або світлі, то крісло – це те, на чому можна відігратися. Це необов’язково повинен бути офісний стілець, краще натомість підберіть зручне крісло з підлокітниками з яскравою оббивкою.

Організуйте дроти

Якщо ви працюєте за комп’ютером, то проблема проводів вам напевно знайома. Вони вічно плутаються, займають весь вільний простір на столі і під ним, губляться і т.п.

Коли плануєте місце під робочий офіс, продумайте, де стоятиме техніка, що з’єднується між собою проводами, і підготуйте в полках отвори. Дуже зручно, коли кабелі від комп’ютера до принтера і сканера проходять під столом а не поверх нього.

Приклейте до всіх проводів бирки і підпишіть їх, так ви будете витрачати менше часу на пошуки потрібного. І заведіть окремий ящик для знімних кабелів.

Визначте, яка довжина проводів вам потрібна, але не відрізайте зайве – краще скріпіть мотки. Так проводи будуть займати менше місця і виглядати акуратніше.

 Ще трохи коротких порад з організації домашнього офісу:

  • приберіть подалі всі розваги та ігри;
  • якщо у вас є маленькі діти або домашні тварини – продумайте, як ваше робоче місце буде від них закриватися;
  • крісло і стіл повинні бути зручними.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: