Як зробити вдома творог?

Як зробити вдома сир? Смачний творог домашнього приготування – корисна страва. Готувати творог можна в духовці, у банці на плиті або в йогуртниці

Отже, спосіб приготування перший (найпростіший, але розтягнутий за часом). Наливаємо трохи скисле молоко в банку, саму банку ставимо в духовку. Температуру виставляємо на позначці +160 (приблизно) і забуваємо за банку з молоком години на три. Поступово молоко створожується і пізніше можна буде отримати творог: відкинути створоженну масу в марлю на сито, віджати і пересипати готовий продукт в тарілку.

Спосіб другий (швидкий): наливаємо молоко в банку, банку поміщаємо у високу каструлю і не забуваємо під банку підстелити серветку або рушник. Ставимо каструлю на вогонь, води наливаємо так, щоб в банку не потрапляло через верх. Варимо творог при слабкому кипінні води близько сорока хвилин, може згорнеться і швидше. Отриманий творог процідити і можна їсти.

Якщо у вас немає скислого молока, додайте в свіже молоко щіпку лимонної кислоти  або ложку натурального йогурту. Молоко швидко почне згортатися при термообробці і творог вийде дуже смачний!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: