Як зварити смачну каву?

Цей напій з часом не втрачає своєї популярності. Деякі з нас просто не уявляють початок дня без чашечки ранкової кави, що бадьорить. Комусь достатньо її розчинного варіанту, але справжні цінителі цього напою звикли його варити самостійно. Звичайно, у багатьох є свої “фішки” при приготуванні цього напою (сподіваюся, Ви ними поділетесь в коментарях). Але є загальні правила, які допоможуть досягти хорошого результату. Ось про ці правила ми трохи і поговоримо.
 
Смачна кава – тонкощі приготування.  Отже, для досягнення доброго смаку у приготованої кави, радимо Вам дотримуватися наступних правил:
 
Завжди використовуйте для приготування кави чисту воду. Без цього правила, досягти хорошого результату Вам не вдасться. Про воду, налиту прямо з-під крана слід відразу ж забути інакше Вам не отримати ідеальний, вабливий своїм неповторним ароматом напій.
 
Не потрібно поспішати. Якщо Ви використовуєте для приготування кави турку, то її слід тримати завжди на повільному вогні. Просто потрібно запам’ятати – хороша кава завжди вариться довго.
 
Слід використовувати турку з вузьким горлечком. Це дозволить домогтися більш насиченого аромату.
 
Додавайте трохи солі. Так-так, ось саме сіль. Звичайно, не потрібно класти цілу ложку солі, а буквально трохи – два або три невеликих кришталика. Солоного смаку Ви при цьому не відчуєте, а вся “фішка” тут в наступному – сіль позитивно впливає на посилення аромату кави.

Імбир також покращує смак напою. Імбир і сіль треба додавати, коли ви ще не залили каву, що знаходиться вже в турці, водою.
 
Краще використовувати коричневий цукор. Його додаємо трохи по Вашому смаку.
 
Слід трохи поекспериментувати з помелом кавових зерен, для того щоб визначити, що Вам до смаку більше підходить. Дрібний помел, а може навпаки – помел побільше. Різниця при цьому в смаку буде добре відчутна.
 
Не дозволяйте каві закипати під час процесу приготування. Це правило, одне з головних. Будьте уважні, і як тільки утворилася щільна кірочка зверху почне інтенсивно підніматися, відразу ж слід зняти турку з вогню. Слід почекати з хвилину і після цього, повторити цю операцію три рази. Весь сенс тут у тому, що при руйнуванні цієї скоринки весь аромат, який під нею знаходиться, просто випарується і кава в чому втратить у ароматності. Ваше завдання – цього не допустити.
 
Хочете отримати смачну каву, обов’язково використовуйте для цього тільки зерна високої якості і розмелюйте їх безпосередньо перед варінням.
 
Дозвольте напою відстоятися. Не розливайте каву по чашках після досягнення готовності. Зачекайте секунд тридцять. Цього цілком буде достатньо, щоб напій набув більш однорідну консистенцію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: