Яка користь чаю?

Чай є елементом з багатьма цінними властивостями. Недавні наукові дослідження показали, що чай, будь він чорний або зелений містить багато цінних поживних речовин і має унікальні властивості.

 
Як і каву чай є стимулятором, він містить кофеїн. Кількість кофеїну що міститься в чаї набагато менше, ніж з тієї ж кількості кави.
 
На думку багатьох досліджень, якщо пити чай регулярно то він має багато корисних властивостей для здоров’я:
 
Чай містить антиоксиданти. Сорти чорного і зеленого чаю багаті антиоксидантами, які допомагають боротися і запобігати вільним радикалам, що руйнують клітини і тканини.
 
Зелений чай містить вітамін С, мінеральні речовини і ефірні масла. Дві чашки зеленого чаю за місткістю вітаміну С прирівнюються до стакана апельсинового соку. Чай також містить калій, ніацин, фолієву кислоту, марганець,вітаміни групи В, В1 і В2.
 
Чай покращує концентрацію і психічну спритність організму в цілому. Було доведено, що чай допомагає боротися з раком, тому що він придушує мутацію клітин. Наукою довело, що жінки, які п’ють по дві чашки чаю в день, мають більш низьку захворюваність на рак матки. Чай збільшує нашу оборону перед інфекціями,вірусами і бактеріями.
 
Було доведено, що чай, особливо зелений китайський чай, має властивості,які допомагають знизити рівень холестерину і запобігає серцево-судинні захворювання, щоб захистити шкіру від ультрафіолетових променів і може навіть допомогти вам скинути зайву вагу.
 
Чай стимулює кровообіг у зв’язку з присутністю в чаї антиоксидантів. Чай допомагає поліпшити травлення. Ефірні масла присутні в чаї збільшують виділення шлункового соку, що сприяє травленню. Це причина, чому китайський чай і японський зелений чаю приймають після їжі.
 
Вважається, що чай допомагає запобігти шлунково-кишковій інфекції. Завдяки своїм антибактеріальним властивостям чай допомагає запобігти незначним інфекціям.
 
Чай багатий фтором, який допомагає здоров’я зубів. Чай багатий антиоксидантами. Антиоксиданти допомагають зберегтися нам, молодим і здоровим.Китайський зелений чай є ефективним засобом для зниження рівня холестерину,зниження ваги і запобігає передчасному старінню, тому що він містить багато антиоксидантів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: