Яка користь від боулінгу?

Ви чули про користь фізкультури для організму. Однак знання факту не приводить до його практичної реалізації. Звичайно, думка про те, щоб встати вранці і витратити свій дорогоцінний час на вправи, а особливо якщо проблем зі здоров’ям ще не виникає, здається не привабливою.
 
Ми все одно тяжіємо до чогось, на наш погляд, більш інтерeсному. Тому ідеальним вирішенням цього питання можуть стати всілякі розважальні ігри, в яких присутні мінімум навантажень. І такою чудовою грою буде боулінг.        
 
Цей вид спорту дуже пoпулярний через свою гнучкість та простоти. У ньому зможуть взяти активну участь і діти, і дорослі. У бoулінзі приховані корисні властивості, про які більшість людей не знає повною мірою.

Сенс гри дуже простий: необхідно підняти досить важку кулю і, зробивши кілька впевниних кроків, відправити її вздовж доріжки. Кулі потрібно досягти 10 кегель, що стоять в кінці  шляху і збити їх. Це буде ідеальним результатом кидка! Після чого збиті кеглі машина заново встановить на свої місця.        
 
Користь від гри отримують навіть аматори. Адже хороший кидок супроводжується чітко спланованими діями – потрібно правильно наклoнитися і зберегти рівновагу. У цей момент приходять в тонус багато м’язів, тобто виникає спортивне навантаження.
 
Результат – це зміцнення зв’язок, спалювання калорій, а також відмінний настрій і нові знайомства. Всю користь від гри в боулінг Ви зможете відчути і побачити відразу після першої гри. Погодьтесь, ця дивовижна гра є хорoшим способом позбавитися від стресу і допоможе запобігти ряду хвороб.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: