Яка риба найкорисніша?

Риба – неповторний за кількістю унікальних речовин продукт, що знаходяться в ній. Завдяки присутнім амінокислотам, вітамінам і пониженому вмісту холестерину, вона є незамінним і обов’язковим елементом здорового харчування.
 
Залежно від середовища проживання, ці водні мешканці діляться на морських і річкових представників . Морська риба займає друге місце в списку десяти найбільш корисних продуктів для людського організму. Її щоденне вживання зводить нанівець ризик захворювання серцево -судинної системи. Завдяки поліненасичених жирних кислот і вітамінам А, Д, E, які позитивно впливають на стан волосся, нігтів і шкіри, морська риба дуже популярна у представниць прекрасної статі.
 
Серед існуючого розмаїття рибних сімейств, лікарі особливо виділяють лососевий вид, зокрема які стосуються нього форель, сьомгу, кету і горбушу. Систематичне вживання даного продукту припиняє процес старіння людського тіла і покращує зір. Найкориснішим способом приготування червоної риби є соління, бо при впливі температур руйнуються цінні амінокислоти.

Що належать до сімейства тріскових тріска, хек і минтай є самими дієтичними серед існуючих видів риб. Через наявність високого рівня білка, кальцію і вітамінів B12 їх рекомендують вагітним жінкам. Ключовим мінусом морської риби є її висока вартість і рідкісна можливість придбати продукт первинної заморозки.
 
Доступніше і більш прийнятним за ціною є риба, що живе у прісних водах. М’ясо річкових риб, завдяки білкам і корисним елементам, легко засвоюється і буде корисна людям, що дотримують дієти.
 
Широко відомі коропові річкові риби, такі як короп і карась, рекомендуються при проблемах щитовидної залози. Позитивно діє систематичне вживання м’яса цієї риби і на загальний стан шкіри та слизової, а наявність кальцію благотворно впливає на функції опорно-рухового апарату.
 
Мінусом живої риби, яка продається в супермаркетах, є той факт, що часто середу її проживання наповнена шкідливими радіонуклєїдами, пестицидами та важкими металами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: