А дійсно, які опалювальні радіатори вважаються найкращими зараз? Або такого критерію оцінки не існує, а все залежить тільки від конкретних умов експлуатації?
 
Часто споживачі між собою сперечаються, які батареї опалення краще, причому кожен доводить переваги саме тих радіаторів, які встановлені у нього. Зрозуміло, що така думка дуже суб’єктивна.
 
Отримати якісне опалення допомагає правильне рішення щодо вибору батарей опалення, прийняте ще на етапі підготовки до їх придбання, коли відбувається порівняння. Вирушаючи в магазин за обладнанням, ви вже повинні точно знати, які саме моделі вам необхідні.
 
Якщо просто придбати перший вподобаний радіатор, який влаштовує за зовнішнім виглядом – це вкрай непродумано, так як абсолютно однакові за зовнішніми характеристиками вироби можуть відрізнятися по тепловій віддачі, потужності та ефективності.
 
Завжди не завадить знати, що більшість опалювальних радіаторів відрізняються параметрами, які залежать безпосередньо від матеріалу, з якого вони вироблені, а також внутрішньої ємності конструкції, способу її монтажу та підключення. Тому перед покупкою радіаторів для опалювальної системи слід заздалегідь озброїтися певними знаннями.
 
Якісні радіатори опалення характеризуються високим ККД і, природно, хорошою збіркою. Є усереднені розрахунки професіоналів, з допомогою яких можна вибрати правильний тип батареї. Важливо: на метр кубічний приміщення батарея опалення витрачає близько сотні ват теплової потужності.
 
У кожного з реалізованих торгівлею типів радіаторів існують свої особливості, які також враховуються при їх експлуатації.
 
Вибір матеріалу конструкції
 
Чавунні секційні конструкції відрізняються прекрасною теплоємністю, однак недолік їх полягає в складному обслуговуванні, необхідності періодичного забарвлення.
 
Секційні радіатори, які виконані з алюмінію, позбавлені цих недоліків чавунних аналогів. Вони більш естетичні і легкі. Однак такі вироби мають низьку стійкістю по відношенню до домішок, які іноді можуть бути присутніми у складі теплоносія, коли він подається по централізованій системі.
 
Сталеві вироби мають високий коефіцієнт тепловіддачі, хорошу площа поверхні, що обігрівається.
 
Зовсім новим типом радіаторів опалення вважаються біметалеві опалювальні конструкції. Всередині моделі розташована сталева або мідна труба, яка здатна легко витримувати різні перепади тиску, що вважаються нерідкими всередині централізованих систем опалення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.