Які документи потрібні для розлучення?

В нашій країні, існує декілька варіантів розірванняшлюбу, все залежить від умов (чи є діти, чи згодні двоє),  в залежності від цих умов, будуть потрібнірізні пакети документів.

Найпростіший варіант, це коли подружжя не маєспільних дітей, та обоє згодні на розлучення. В такому випадку, ще існуючеподружжя, приходить до РАГСу з паспортами, та подають спільну заяву про те щохочуть розірвати шлюб, ну і звісно потрібно захопити із собою свідоцтво прореєстрацію шлюбу.

Після цьогоподружжю надається один місяць на закріплення свого рішення, цього вимагаєзакон. В зазначений  термін подружжяприходить знову в РАГС, і відбувається процес розірвання шлюбу. Врезультаті  якого колишньому подружжювидають свідоцтво про розірвання шлюбу.

У тому випадку, якщо у подружжя є спільні діти,які не досягли повноліття, процес розлучення відбувається тільки в судовомупорядку. Для того щоб подати заяву на розлучення до суду, знадобляться такі документи,як: копії паспортів, копія свідоцтва про шлюб, та копія свідоцтва пронародження дитини.

В разі якщо, подружжя дійшло згоди про вихованнята матеріальне забезпечення дитини, то до суду подається копія договору «Провиховання і забезпеченні дитини після розірвання шлюбу батьків».

В разі якщо хтось з подружжя проти розірванняшлюбу, то до суду подається одностороння заява про розірвання шлюбу, та всіпопередньо озвучені документи, також може бути доданий позов про розподілмайна.

Суд про розірвання шлюбу, також відбувається не раніше ніж за місяцьпісля подання всіх зазначених документів. Після суду у сторін є 10 днівдля  оскарження рішення суду, тількипісля цього часу, рішення вступає в силу.  

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: