Які продукти покращують зір?

Рослинна їжа червоного, жовтого і зеленого кольорів, може не тільки порадувати яскравими квітами, але й позитивно вплинути на зір. Регулярне вживання в їжу моркви, може значно поліпшити зір, і цей факт доведений з наукової точки зору.
 
Для появи перших результатів достатньо збільшити споживання зелені, атак само червоних і жовтих овочів. Так само для запобігання можливості появи проблем із зором, необхідно регулярно вживати наступні овочі:
 
Найбільш поширеним помічником в питанні із зором, є морква. Така популярність обгрунтована дійсно приголомшливим ефектом, який здатний чинити цей овоч. Перш за все, морква є дуже багатим, натуральним джерелом бета-каротину, а так само вітаміну А, які сприяють загальному зміцненню зору, атак само запобігають розвитку короткозорості.
 
Так само, як і морква, в плані поліпшення зору, відома чорниця. Вживання, як свіжої, так і сухої чорниці сприяє зняттю втоми з очей, а так само збільшення гостроти зору.Вживання чорниці покращує якість зору в темряві.
 
Історичний факт, ще в часи, Другої Світової льотчики їли чорницю перед кожним нічним вильотом, що б краще бачити.
 
Солодкий червоний перець і шпинат. Відмінно захистять очі від передчасного старіння. Однак ці овочі варто вживати сирими так, як речовина лютеїн, яке і робить їх такими корисними, при термічному впливі руйнується.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: