Які продукти поліпшують діяльність мозку?

Продукти, які вживає людина в їжу, здатні сприятливо впливати на загальний стан здоров’я. Також деякі види їжі сприятливо позначаються на настрої і енергетиці людини. Вчені визначили продукти харчування, вживання яких робить позитивний вплив на діяльність головного мозку.

Лосось

М’ясо лосося не тільки є дуже смачним, але і корисним для загального стану організму людини. Вчені довели, що в цьому продукті знаходяться елементи, які надають сприятливий вплив на діяльність мозку. Так, м’ясо лосося містить жирні кислоти, найважливішою з яких для діяльності мозку є Омега-3. Цей елемент значно покращує стан мозкової кровяносной системи.

Боби какао

Боби какао в чистій формі дуже сприятливо позначаються на роботу мозку. Какао містить антиоксиданти і теобромін. Вчені помітили, що одна чашка справжнього какао здатна підняти настрій людини.

Горіхи

Дуже корисні для мозку волоські горіхи. Вони містять жирні кислоти Омега-3, а також білок. Волоські горіхи здатні вплинути на вироблення гормонів радості і задоволення. Це невипадково, адже саме волоські горіхи допомагають у великих кількостях синтезуватися серотоніну в клітинах головного мозку. Також дуже корисні для мозкової діяльності мигдаль і горіхи кешью.


Чорниця

Ці ягоди містять велику кількість антиоксидантів і вітамінів, що сприяють поліпшенню пам’яті. Вчені помітили, що часте вживання чорниці є одним з факторів зменшення розвитку психічних захворювань. Також корисний для організму в цілому натуральний сік чорниці.

Кава

Цей популярний напій містить вітаміни, мінерали, антиоксиданти і амінокислоти. Всі ці елементи сприятливо позначаються на діяльність головного мозку, запобігають розвитку старечого маразму і хвороби Альцгеймера. Натуральна кава запобігає зниження активності діяльності мозку.

Зелений чай

Помічено, що зелений чай має заспокійливий ефект. Цей напій сприятливо позначається на діяльність нервової системи і, відповідно, головного мозку. У зеленому чаї міститься дуже багато вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Вчені зробили спостереження: при частому вживанні зеленого чаю людина стає більш стресостійкою.

Яйця

Яйця містять багато корисних речовин, головним з яких для діяльності головного мозку є холін. Цей компонент посилює увагу завдяки проведенню нервових імпульсів в головний мозок.

Авокадо

Вживання плодів авокадо сприятливо позначається на кров’яний тиск в головному мозку і поліпшення кровопостачання мозкових тканин. Все це обумовлено наявністю в авокадо мононасичених жирів.

Також сприятливо впливають на діяльність мозку соєве м’ясо, спаржа, томати, червоне вино (в розумному вживанні).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: