Які соки корисні дітям?

Всі мами знають, що певна кількість вітамінів потрапляє в дитячий організм разом з смачними соками. Соки дуже корисні для дітей, та й п’ють їх малюки з превеликим задоволенням. Щоб соки приносили тільки користь дитині, врахуй деякі правила годування, оскільки дитячий організм вимагає особливої ​​дозування цього напою. 

 
Свіжо вичавлені соки
 
Привчати малюка до соків потрібно поступово, даючи спочатку по чайній ложечці, а потім довівши кількість напою до100 грам в день. Це і буде добовою нормою для дитини у віці 1-2 років.
 
Соки потрібно розбавляти водою. Концентрований напій може нашкодити ніжним стінкам дитячого шлунка. Сік у чистому вигляді занадто швидко мине шлунок і потрапляє в кишечник, що дає додаткове навантаження на травний тракт малюків.
 
Якщо є можливість – давай дитині не магазинні соки, а свіжо вичавлені. В ідеалі продукти для фрешу повинні бути вирощені в бабусиному городі, а в момент приготування на кухні повинна бути стерильна чистота щоб уникнути попадання бактерій в продукт.
 
Промислові соки теж корисні вашому маляті. Тільки при їх покупці уважно читай етикетку: там має бути вказаний склад напою і вік дитини,для якого рекомендований даний сік. Уважно дивися термін придатності продукту,а також дотримуйся умови його зберігання.
 
Соки і здоров’я дитини
 
Якщо у Вашої дитини є деякі проблеми зі здоров’ям, соки можуть дещо підкоригувати ситуацію. Також є типи соків, протипоказаних в тому чи іншому випадку. Отже: 
 
підвищити гемоглобін допоможуть соки, багаті вітаміном С: морквяний, томатний,капустяний, гранатовий, сік ківі;
 
знизити гіперактивність можуть персиковий, абрикосовий, гарбузовий,буряковий, сливовий. Давати такі соки слід перед сном;
 
боротися із застудою допоможуть апельсиновий, грейпфрутовий, овочеві соки;
 
поліпшити роботу серця здатні такі соки: яблучний, грушевий, гранатовий, виноградний, томатний, буряковий;
 
проблеми з травленням вирішать гранатовий, грушевий, гарбузовий і персиковий соки;
 
при відсутності апетиту давай дитині яблучний, брусничний, гранатовий або морквяний соки;
 
для зміцнення імунітету хороші моркв’яний, гарбузовий, буряковий, смородиновий і огірковий соки.
 
Дуже обережно потрібно давати цитрусові соки, і уважно стежити за реакцією на них дитячого організму. Також слід проконсультуватися з педіатром з приводу сокового меню, якщо хтось із батьків страждає харчовою алергією.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: