Який браузер кращий?

Жоден з користувачів комп’ютера з доступом в Інтернет не може обійтися без встановленої в операційній системі програми, створеної для перегляду сторінок сайтів. Це програмне забезпечення носить назву «Browser» або, як багато його називають, браузер. Саме браузер розуміє і зчитує html-код сторінки будь-якого сайту, перетворюючи його в те, що ми бачимо в кінцевому підсумку: колір сторінки, текст, картинки, меню, візуальні ефекти і так далі. 
 
Спочатку всі файли, з яких складається сторінка сайту, наприклад, картинки або звукові файли, завантажуються на Ваш локальний диск в тимчасову папку, після чого вже відображаються в браузері.
 
В даний час існує з десяток популярних «браузерних» додатків, серед яких відомий всім і швидкий браузер Mozilla Firefox, інтегрований в операційну систему і менш популярний Internet Explorer, швидкісний Google Chrome, функціональний Opera та інші. Але який браузер краще?
 
Браузер Google Chrome
 
Розглянемо основні переваги трьох найпопулярніших на сьогоднішній день браузерів. Почнемо, мабуть, з браузера Google Chrome. Будучи одним з найпростіших браузерів, «Гугл Хром» запускається й відкриває сторінки швидше за інших. Він вкрай простий у використанні – в браузері Google Chrome мінімальна кількість вбудованих плагінів і віджетів. І для користувача, якого крім перегляду сторінок у мережі Інтернет нічого не цікавить, цей браузер стане відмінним вибором. Однак за таку швидкодію потрібно буде заплатити оперативною пам’яттю. Кожна відкрита вкладка є окремим процесом в Windows. І якщо у Вас буде відкрито, наприклад, 10-15 сторінок одночасно, на них витрачено буде від одного до півтора гігабайт оперативної пам’яті. Ще однією перевагою «хрому» є інтегрований в нього програвач Adobe Flash Player, що дозволяє переглядати відео, анімацію, банери, ігри та інші flash – елементи. При використанні інших браузерів Flash Player необхідно встановлювати окремо.
 

Браузер Opera
 
Зручний інтерфейс, висока функціональність і швидкодія принесли браузеру Opera чималу популярність . Браузер Opera володіє можливістю фільтрувати вміст сторінок Інтернет-сайтів. Це стосується величезної кількості спливаючих вікон і реклами. Налаштування браузера досить проста і інтуїтивно зрозуміла. Як і у багатьох інших безкоштовних браузерів, у «Опери» існує маса корисних плагінів і віджетів, що розширюють її функціональність. Полюбилась багатьох користувачам бічна панель браузера дозволяє мати швидкий доступ до закладок, завантажень, рядку пошуку поширених пошукових систем і багато чому іншому. А високий рівень захисту цього браузера не допустить втрату Ваших особистих даних.
 
Браузер Mozilla Firefox
 
Найсмачніше я навмисне залишив на десерт. Я думаю, що ви вже здогадалися про який браузер піде мова. Представляю Вашій увазі браузер Mozilla Firefox, відомий багатьом як «Вогняна лисиця». Браузер Mozilla Firefox поступається лише браузеру від «Гугла» за швидкістю роботи JavaScript. А flash-анімацію можна переглядати в самому браузері. «Мозілла » володіє дуже простим і інтуїтивним інтерфейсом, а з настройками зможе розібратися навіть дитина. Відмінною особливістю цього браузера є наявність для нього незліченної кількості різноманітних плагінів і доповнень, серед яких блокування реклами на сайтах, плагіни для завантаження відео прямо з сайту (наприклад, з Ютуба), SEO-інструменти і багато іншого. Браузер Mozilla Firefox постійно вдосконалюється і оновлюється, а завдяки великій кількості барвистих тем Ви створите йому неповторний зовнішній вигляд. Наявність функціональних інструментів, створених спеціально для веб-розробників, зроблять побудова сайтів максимально зручним. По-моєму глибоке переконання, повноцінно розробляти сайт можна тільки в браузері Mozilla Firefox. І все це завдяки могутньому додатковому інструменту під назвою «Firebug».
 
І все ж, який браузер краще для Вас? Відповідь на це питання буде залежати від того, яким чином і для яких цілей Ви будете його використовувати. Якщо Ви веб-розробник, то Вам знадобляться всі ці браузери, головним з яких буде, звичайно ж, браузер Mozilla Firefox. Якщо Ви любите швидкість і простоту, вибір очевидний браузер Google Chrome. Ну а браузер Opera я б назвав деяким компромісом між двома попередніми браузерами. Будучи самим повільним з них, Opera вважається стабільним, досить функціональним і надійним браузером.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: