Якою має бути температура в квартирі?

Люди часто цікавляться, якою має бути оптимальна температура в квартирі або офісному приміщенні. Точної відповіді на це питання бути не може, оскільки кожна людина індивідуальна в плані клімату.
 
Однак будівельні стандарти визначають допустиму температуру в приміщенні не нижче +18 градусів. Більшості з нас при температурі +18 досить прохолодно, тому ідеальною для людини прийнято вважати температуру в районі +21/+23 градуси, при цьому температури нижче +18 або вище +25 є небажаними і можуть навіть шкодити здоров’ю.

Щоб правильно виміряти температуру приміщення, потрібно помістити термометр на висоті близько метра і відстані від вікон і дверей не менше півметра. Попадання сонячних променів на термометр також не допускається, оскільки значно спотворює його свідчення.Т
 
Температура повітря в квартирі повинна бути комфортною особисто вам. Однак чистота повітря набагато важливіше його температури. Тому настійно рекомендується провітрювати квартиру 2-3 рази на добу, навіть якщо за вікном зима і в квартирі холодно. Краще одягніться тепліше, але не дихайте несвіжим повітрям.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: