Японська дієта!

Японська дієта стане справжньою знахідкою для тих, кому потрібно втратити зайву вагу швидко, і отримати гарну талію напередодні важливої ​​події. Ця дієта короткострокова: вона розрахована на 13 днів і дозволяє схуднути близько 8 кг.    

Важливо запам’ятати одну річ: японська дієта складена дієтологами однієї з японських клінік. Фахівці ретельно вирахували весь раціон, тому найменше відхилення від запропонованого меню відіб’ється на погіршенні ефекту.

Значною гідністю японської дієти є те, що вона не має нічого спільного з традиційною східною кухнею і складається з універсальних продуктів, тому до неї можуть вдатися прекрасні представниці будь-якої країни.

Отже, принципами японської дієти є наступні обмеження: повна відмова від солі, цукру, мучного (і навіть хліба) і алкоголю. Ви, звичайно, можете знати як приготувати пиріг, але деякий час варто забути про борошняне. А краще обмежити себе в цьому взагалі.  

Багато пити – це ще одна обов’язкова умова. Пити краще мінеральну або фільтровану воду. Достатня кількість рідини в організмі – це взагалі одна з важливих умов здорового функціонування організму, як в період дієти, так і поза нею. Тому півтора – два літри на день – це норма дорослої людини.

Якщо говорити про систему харчування, то оригінальністю японської дієти є виняток сніданку. Вірніше, обмеження його чашкою кави без цукру. До слова, для багатьох людей це норма, що вранці немає апетиту. На обід можна побалувати себе яйцями, салатом, овочевим рагу. Вечеря схожа на обід: можна вжити м’ясо, рибу і фрукти.

Японська дієта недопустима для вагітних жінок і годуючих мам. Вихід з дієти повинен бути поступовим. Не варто відразу накидатися на ті продукти, які весь цей період були під забороною. Краще дотримуватися такого раціону ще кілька днів. А ще краще, радять японські дієтологи, звести сіль, цукор і алкоголь в повсякденному житті до мінімуму.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: