З чого почати свій бізнес?

Кожному з нас хоча б один раз у житті приходила в голову думка, як би зробити джерелом заробітку грошей свій бізнес. І тут перед нами постає проблема. Ми чуємо з усіх боків гучні голоси «порадників» – для бізнесу потрібен стартовий капітал, великі гроші. І ми, природно, думаємо – не так у нас і багато тих грошей, щоб їх вкладати, та й чи варто вкладати – раптом у мене не вийде, і я все втрачу?

Тут бачимо підміну понять, яка призводить до неправильних висновків. Щоб прояснити ситуацію, досить уважно подивитися на біографії людей, які досягли успіху.

Читайте також: Як стати успішним бізнесменом і розбагатіти?

По-перше, більша частина з них починала з нуля, багато – навіть з боргів!

По-друге, для створення бізнесу насамперед потрібен не стартовий капітал, а інвестиції. І ось він, «золотий ключик» – інвестувати можна різні ресурси!

Найпростіше інвестувати саме гроші. Але тут є одна серйозна проблема – немаленький початковий поріг вкладення грошей. Якщо у вас немає грошей в кількості вище цього порогу – цей шлях не для вас.

Але інвестувати можна не тільки гроші. Наприклад – матеріальні об’єкти. У когось є ділянка землі, квартира, він їх здає в оренду – отримує дохід. Або є на городі солоне озеро – сушимо воду, продаємо сіль. Все дуже добре, тільки треба ці об’єкти мати. А якщо їх немає – придбати.

Але є один ресурс для інвестування, яким володіє кожен. Його не треба купувати! І – головне – Ви їм теж володієте. Це – час.

Приклад інвестування часу в дохід – письменник. Він пише книгу – в цей час тільки витрачає гроші і нічого не отримує. Потім – бац – видав книгу – і вже отримує гроші від продажів книги.

Тут є дуже важливий нюанс. В інвестування часу ти вкладаєш власний час в розвиток себе, якогось свого вміння – і в результаті отримуєш джерело доходу від реалізації того, що ти в собі розвинув. Тобто, спочатку особистий розвиток – потім дохід від нього.

Крім творчих шляхів є і комерційний варіант інвестування часу – мережевий бізнес. У цьому виді бізнесу вкладати істотних грошей не треба, а треба інвестувати свій час у розвиток власних бізнес-навичок. Ти своїми руками створюєш свою бізнес-систему і паралельно з неї отримуєш дохід – чим більше досконалі твої бізнес-навички, тим більший дохід.

Читайте також: Як скласти бізнес- план?

До того ж, проінвестувавши свій час у розвиток власного вміння бути діловою особистістю – можна надалі застосовувати це в будь-якій сфері життя. Ти доб’єшся збільшення доходу де завгодно, навіть на поточному місці роботи. Навіть якщо раптом не вийде в мережевому бізнесі.

Такий же досвід і навички можна отримати і в класичному бізнесі, але там для цього доведеться не тільки витратити час, але й ризикувати своїми грошима. Так що, якщо є справжнє бажання побудувати свій бізнес – то шляхи завжди знайдуться! Головне – хотіти і щиро шукати можливості!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: