З якими наповнювачами бувають подушки?

Зовнішній вигляд подушки не має значення, важлива її якість. Найважливіше, що у неї всередині. Від наповнювача залежить якість подушки, її зручність і довговічність.
 
У наші дні у продажу можна зустріти подушки з самими різними наповнювачами. Ціна у них різна, але орієнтуючись тільки на ціну неможливо вибрати подушку, яка повністю буде задовольняти усі потреби. Подушка для сну повинна бути зручною, вбирати вологу і пропускати повітря. Для людей, які страждають тими чи іншими захворюваннями шийного відділу хребта, підійде подушка, підтримуюча голову в потрібному положенні протягом всієї ночі.
 
Декоративні подушки, службовці тільки для прикраси інтер’єру, можуть містити найдешевші наповнювачі, їх якість не має істотного значення. Дитячі подушки повинні бути зручними для сну і не містити матеріалів, здатних викликати алергію. Крім того, подушки для дитячої кімнати не слід робити важкими. Діти часто використовують їх для гри, а гра повинна бути безпечною.
 
Часом важко розібратися, які наповнювачі краще підходять, а також зрозуміти, в чому полягають основні позитивні сторони і недоліки матеріалу, який використовується в якості наповнювача для подушок.
 
Види наповнювачів для подушок
 
Пухові подушки відрізняються особливою м’якістю і здатністю добре зберігати тепло. Крім того, пуховий наповнювач має властивість швидко відновлювати свою форму. Ціна пухових подушок висока. Пух домашньої птиці може викликати алергію у деяких людей.
 
Подушки з гречаним лушпинням рекомендують людям з проблемами шийних хребців. Цей наповнювач відрізняється ортопедичний ефектом, високою міцністю і здатністю приймати форму тіла. Їх часто використовують в профілактичних цілях люди, які страждають на сколіоз і остеохондроз. На такій подушці голова не потіє в жарку пору року. За вагою така подушка трохи важкувата.
 
Подушки з овечої вовни, добре пропускають повітря і в той же час чудово зберігають тепло. Шерсть робить благотворний вплив на здоров’я людини. Подушки з овечою вовною рекомендується використовувати людям з ревматичними захворюваннями, а також тим, у кого є болі в м’язах або в суглобах.
 
Подушки із бамбука поступово завойовують все більшу популярність. Бамбук не викликає алергії, а перевага його перед м’якими синтетичними наповнювачами – висока гігроскопічність. Бамбукова подушка завжди залишається сухою та комфортною, вбираючи зайву вологу. Завдяки антибактеріальним властивостям бамбука наповнювач перешкоджає розмноженню бактерій.
 
Подушки з поліефіру – здатні швидко приймати свою форму після тривалого стиснення. Поліефір являє собою сучасний синтетичний матеріал, який не викликає алергії і не вбирає сторонні запахи. Подушки з поліефіру легко прати.
 
Подушки з комфорель здатні пропускати повітря і утримувати тепло. Комфорель являє собою безліч пружних кульок. Кульки складаються з порожнього, тонкого і міцного матеріалу, який не вбирає запахів, стійкий до біологічних впливів. Цей матеріал не викликає алергії. Подушки з нього можна спокійно прати і віджимати в машинці.
 
Подушки з холлофайбер являють собою подушки з 100% поліестеру просоченого силіконовим просоченням. У подушках з холлофайбер не заводиться пухо-пір’яний кліщ, який викликає алергічні реакції. Цей матеріал відрізняється здатністю добре зберігати тепло, він не горить, не вбирає вологу й сторонні запахи.
 
Подушки з файберлона добре пропускають повітря, швидко відновлюють форму, легко прати. У подушці матеріал укладається пластами.
 
Подушки з синтепоном характеризуються м’якістю і не викликають алергії. Вони дешеві, але довговічністю не відрізняються.
 
Подушки з наповнювачем капок, хоча і натуральні, але не довговічні. Вони погано зберігають свою форму, і швидко виходить з ладу.
 
Подушки з вати також не відрізняються довговічністю. Вата швидко збивається в грудки, в ній може з часом заводитися грибок, що призводить до появи різних захворювань. Ватні подушки не можна використовувати людям, страждаючим від алергій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. Оля

    Дійсно, подушки altex.in.ua з холлофайберу найбільш безпечні, оскільки гіпоалергенні. Головне якість, адже за великі кошти можна купити не дуже добрий товар.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: