З якими труднощами зіткнеться молодий батько після народження малюка?

<="font-size: 14.0pt;">Для чоловіка, який вперше в житті став батьком, народження дитини – це сильний стрес. Коли молодий тато вперше в житті бачить свого новонародженого малюка, у нього повністю змінюється світовідчуття. Новоспеченого батька переповнюють змішані почуття радості, гордості, любові і … страху. Тато<="font-size: 14.0pt;"> боїться, що не впорається і випадково зашкодить своєму малюкові. Щоб негативні почуття не заважали молодому батькові повністю насолодитися щастям батьківства, майбутньому татові ще до народження малюка необхідно дізнатися які труднощі його очікують після народження дитини.

 
1. Гіпертрофовані почуття обов’язку і відповідальності. Тепер чоловік став татом, тому він відповідає за життя і здоров’я своєї маленької дитини. <="font-size: 14.0pt;">Ці думки дуже сильно турбують молодого батька протягом перших днів після народження малюка.
 
<="font-size: 14.0pt;">2.Матеріальні труднощі. Після відходу дружини в декретну відпустку, а потім у відпустку по догляду за дитиною, в сім’ї сильно скорочується сімейний бюджет.Звичайно, згідно із законодавством, мамі покладена оплата лікарняних за час декретної відпустки, виплачується одноразова допомога після народження дитини і оплачується відпустка по догляду за дитиною, але на практиці цих грошей все одно не вистачає. Витрати з народженням малюка сильно зростають, а сімейний бюджет зменшується.
 
<="font-size: 14.0pt;">3.Складнощі в інтимному житті. Після народження малюка молодій мамі протягом тривалого терміну протипоказані сексуальні стосунки, але навіть після дозволу лікаря не всяка матуся готова до інтимних стосунків. Від люблячого чоловіка потрібно досить багато сил, терпіння і такту, щоб відновити інтимні стосунки в родині.
 
4. Ревнощі до дитини. До народження малюка всю свою увагу, сили і вільний час дружина присвячувала коханому чоловікові, але після народження малюка все різко змінюється. Тепер дружина стала мамою і змушена ділити свою увагу між чоловіком і малюком. Дуже часто батько починає ревнувати дружину до дитини, тому що маляті, особливо протягом перших місяці вжиття, уваги дістається набагато більше, а на спілкування з чоловіком у молодої мами просто не залишається сил.
 
<="font-size: 14.0pt;">Знаючи про майбутні труднощі, молодий батько зможе не тільки морально до них підготуватися, а й зберегти любов і спокій у своїй родині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: