Зарядка для мозку.

І хоча саме інтенсивний розвиток мозку відбувається ще в утробі матері і в період дитинства, ми все ж можемо змінювати його впродовж усього життя.

Наші розумові здібності і концентрація уваги з часом погіршуються через порушення зв’язків між нервовими клітинами головного мозку. Раніше вважалося, що такі зв’язки відновити неможливо, але останні дослідження вчених довели, що це не так. Виявляється, нервові клітини і клітини головного мозку можна відновити при регулярних розумових тренуваннях.

Кожен день привносите в життя щось нове. Зазвичай всі наші дії доходять до автоматизму. Тому поки ми виконуємо звичні функції і завдання, наш мозок солодко спить. І тільки нові непередбачені ситуації здатні його розштовхати . Намагайтеся вибирати різні дороги, чи навпаки – помічати нові деталі в знайомих місцях. Ходіть іноді по квартирі з закритими очима, пробуйте писати іншою рукою – не давайте мозку засинати.

Навантажуйте мозок. От було б здорово, якби чим сильніше ми щось експлуатували, тим краще це починало працювати. А адже з мозком так і відбувається. Не шкодуйте його і ніколи не переставайте вчитися!Розвивайте пам’ять. Спробуйте перед сном згадати в найдрібніших подробицях весь свій день. Грайте з друзями в ігри на розвиток пам’яті, відгадуйте кросворди.

Навчіться розслаблятися і відпочивати. Стрес і хронічна втома можуть привести до зниження нашої мозкової активності . Більше гуляйте на свіжому повітрі і висипайтеся.

Займайтеся спортом. Як це не дивно, але фізичні вправи допомагають розвинути силу не тільки м’язів, але і мозку.

Отримуйте в достатній кількості вітамін D. Для цього більше бувайте на сонці і їжте рибу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: