Засоби від випадіння волосся.

У день у Вас може випасти від 60 до 100 волосин. Якщо ж їх випадає більше, пора бити тривогу. Ми знайшли для Вас кілька дієвих рецептів, які зміцнять коріння волосся і запобіжать їх випадання.     

 
Відвар кропиви 
 
Для лікування підійде молода кропива або ж висушена, аптечна. Приготуй з неї відвар (залийтео кропом) і почекай, поки він охолоне. Проціди суміш через сито і обполіскуй відваром волосся кожного разу після миття.
 
Касторове масло
 
Нагрійте касторове масло на водяній бані і втріть його в шкіру голови. Після цього вкутайте голову махровим рушником і залиште на кілька годин. Через час вимийте голову шампунем.
 
Липовий цвіт 
 
Заваріть кілька ложок липового цвіту і прокип’яти 20 хвилин на маленькому вогні. Процідіть через сито і обполіскуй ним волосся кожного разу після миття.
 
Реп’яхове масло
 
Змішай у рівних частинах реп’яхове і оливкове масло і увітріть суміш у шкіру голови. Почекай 30 хвилин, поки масло вбереться,після чого вимий голову шампунем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: