Застосування води як лікувального і косметичного засобу.

Живе джерело енергії – це, звичайно ж, вода. Без води не мислима життя всього живого на землі. Але вода володіє не тільки властивостями насичення організму життєво необхідною вологою, так само вода має цілющі і косметичні властивості.
 
Застосування води в якості лікарського засобу
 
Як відомо вода – це основа всього живого, але мало хто знає про цілющі властивості води. Водну терапію не так давно стали використовувати в медицині, в основному до цього часу вода була складовою лікарських засобів.
 
Практичне застосування водолікування грунтується на використанні виключно тільки чистої води. А лікувальний ефект досягається за рахунок зміни структури води з рідкого стану в твердий, наприклад в лід, а так само використання періодична зміна температури води. Здавна водолікування застосовувалося на Сході від куди і прийшло в даний час даний метод лікування водою.

При чоловічій частковій дисфункції статевої системи рекомендується використовувати контрастний душ, при якому використовується чергування температур води, а так само її натиск, тобто здійснюється якийсь у своєму роді водний масаж. Щоб його дію зробило благополучне дію, масажувати струменем води слід нижню частину живота і внутрішні стінки стегон.
 
Оздоровлення організму в цілому здійснюється за допомогою загартовування. Так само ця процедура здійснюється за допомогою води, але тільки холодною. При здійсненні загартовування слід враховувати, що дана оздоровча процедура здійснюється поступово і характеризується систематичністю.
 
При ожирінні, гіпертонії, порушеннях обмінних процесів в організмі застосовується водна дієта або питний режим. Він полягає в прийомі певної кількості рідини, розподіленої рівномірно на весь день. Доведено вченими, що для повноцінного функціонування організму необхідно два літри води в день, то в даному випадку кількість зберігається, але розподіляється прийом протягом дня залежно від захворювання. Так, наприклад, при ожирінні об’єм води збільшують у кілька разів і прийом рідини полягає в її прийомі тільки перед вживанням їжі. Таким чином організм очищається від токсинів і виводить холестерин, але в першу чергу рідина є своєрідним продуктом насичення, за допомогою якого обманюється організм – заповнюється шлунок, що і дає сигнал організму про насичення, але при цьому організм починає засвоювати власні жири – «ефект згоряння жиру ».
 
При паралічі в народній медицині широко застосовується так званий холщевой плащ. Основа такого засобу є тканина з льону або холщевой, яку занурюють у крижану воду, обкладають нею хворого, а потім накривають хворого у крижаній тканині вовняними ковдрами. Принцип впливу такого засобу на організм до кінця не вивчений, але фактами підтверджено, що при систематичному виконанні даної процедури частково функціонування м’язів повертається. При недокрів’ї та порушеннях серцевої діяльності так само застосовують даний засіб, тільки в даному випадку тканина просочують гарячою водою і не використовується укутування.
 
Вода – як еліксир молодості.
 
Як показує практика, вода є джерелом здоров’я і довголіття, але й так само вода – це джерело краси. Практично жодна косметична процедура не може бути здійснена без води. На її основі виготовляються косметичні засоби по догляду за шкірою тіла та обличчя, здійснюються омолоджуючі і розслабляючі процедури.
 
Проти целюліту широко застосовується контрастний душ, при якому використовується не тільки чергування температур, але і чергування режиму впливу води на шкіру. При регулярному застосуванні даної процедури ефект настає досить швидко, а тривалість отриманого ефекту зберігається надовго.
 
Так само в боротьбі з целюлітом та вадами шкіри у вигляді розтяжок, висипу використовується вода, тільки перероблена в пар, а іншими словами застосовується парові ванни, які так само чудово зцілюють нервову систему, повертають сили і спокій. Таким чином, використовуючи звичайну воду в якості необхідної рідини для організму, можна зміцнити, зцілити здоров’я і зберегти тривалий час молодість і красу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: