Зелена кава для схуднення!

Проблема, пов’язана з надмірною вагою, в сучасному суспільстві стоїть дуже гостро. Сьогодні дієтологи пропонують усім охочим скинути зайву вагу, використовуючи для досягнення цієї мети зелену каву. Напій готується не із спеціального сорту кавових зерен, а з будь-яких його сортів, але тільки не схильних термічній обробці та попередньому обжарюванню.

Звична кава, зазвичай обсмажується, причому обжарка проводиться з різним рівнем інтенсивності, що забезпечує різні відтінки  і аромат готового напою. Обсмажена кава має виражений коричневий колір, а ось сирі зерна відрізняє зеленуватий, сіро-зелений або синюватий відтінок, залежно від сорту.

Ефект схуднення від зеленої кави

Традиційно сирі зерна кавових плодів не використовувалися для заварювання напою, так як смак їх залишався сумнівним для цінителів кави. Ситуацію змінили дослідження, проведені американськими вченими, що займаються проблемами дієтології та лікування надмірної ваги. Суть експерименту полягала у вживанні учасниками контрольної групи екстракту зеленої кави. Результату виявився вражаючим: за 22 тижні, які тривав цей експеримент, втрата ваги склала в середньому 7.5 кілограм на людину. Такий приголомшливий ефект схуднення пояснюється тим фактом, що до складу плодів кави входить хлорогенова кислота.

При приготуванні чорної кави вона руйнується ще на етапі обсмажування, так як з’єднання не витримує високих температур. Саме ця унікальна амінокислота сприяє ефективному розщепленню жирів в організмі, а також їх виведенню з організму природним шляхом. Крім того, хлорогенова кислота сприяє зменшенню відчуття голоду, створюючи сприятливі можливості для схуднення.

Вживання напою, завареного з мелених зерен зеленої кави або ж його екстракту, в поєднанні з регулярними фізичними навантаженнями допомагають досягати максимального ефекту в боротьбі із зайвими кілограмами. Це пояснюється тим, що енергія, яка виробляється організмом при спалюванні жирів, вимагає витрачання і виходить при занятті спортом.

Корисні властивості зеленого кави

Вживання зеленого кави допомагає у вирішенні не тільки проблем з надмірною вагою, але і володіє іншими корисними властивостями. Властивості антиоксиданту, притаманні зеленій каві, сприяють нейтралізації вільних радикалів, зміцненню імунітету і поліпшенню загального тонусу організму. Під його впливом відбувається активізація розумової діяльності. В організмі знижується вміст холестерину і нейтралізується його згубний вплив. Відбувається поліпшення роботи органів травної системи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: