Зелений чай!

Останнім часом все частіше люди стали звертатися за допомогою до матінки природи, яка обдаровує нас такими дорогоцінними подарунками, як лікарські трави, фрукти та овочі, багаті вітамінами і мікроелементами.
 
Користь зеленого чаю
 
З давніх часів зелений чай використовувався як тонізуючий напій, додає сили і що позитивно впливає на здоров’я людини. Користь зеленого чаю полягає в наявності антиоксидантів, що входять до його складу. Ці речовини перешкоджають виснаження і старіння організму, виводять токсини.
 
Про цілющі властивості зеленого чаю знали ще в Стародавньому Китаї. Тоді за допомогою цього засобу лікували виразки, отруєння, знижували підвищений артеріальний тиск. Сучасні наукові дослідження довели, що зелений чай перешкоджає утворенню онкологічних та інфекційних захворювань, володіє величезним запасом дубильних речовин, ефірних масел, амінокислот, вітамінів А, В12, В9, РР, В2, В1.

Шкідливі властивості зеленого чаю
 
Корисні властивості очевидні, але чи є шкода зеленого чаю? Як і більшість продуктів, зелений чай може надавати і негативний вплив. По-перше, зелений чай не можна пити в безмежній кількості. Так як він знижує артеріальний тиск, то його не рекомендується вживати гіпотонікам, а також людям з будь-якими захворюваннями в загостреній формі. Зелений чай не бажано пити при підвищеній кислотності шлунка, при проблемах із серцем, так як в його склад входить кофеїн.
 
На полицях сучасних магазинів лежить безліч видів чайної продукції на будь-який смак. Тепер, дізнавшись про шкоду і користь зеленого чаю, розглянувши його цілющі властивості і можливі протипоказання. Купувати і заварювати цей запашний збір чи краще утриматися від його вживання – кожен повинен вирішити самостійно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: