У Китаї чай завжди вважався одним з основних інгредієнтів для довгого і здорового життя.

 
Останнім часом сучасні медичні дослідження підтверджують, що якщо пити чай регулярно то він надає численні переваги для здоров’я.
 
Китайський зелений чай є ефективним засобом для зниження рівня холестерину, зниження ваги і запобігає передчасному старінню, тому що він містить антиоксиданти
 
Вченими було доведено, що чай, особливо зелений китайський чай, має властивості, які допомагають знизити рівень холестерину і запобігти серцево-судинні захворювання, захищати шкіру від ультрафіолетових променів і навіть допомогти вам скинути вагу.
 
Що робить зелений чай настільки корисним? Це поліфеноли, які є поживні речовини,які в природі тільки в чаї, зустрічається не зруйнованими в процесі бродіння.
 
Ці речовини діють як могутні антиоксиданти і несуть відповідальність за багато з переваг зеленого чаю.
 
Також ці антиоксиданти допомагають запобігти пошкодження клітин вільними радикалами, і, отже, допомогти запобігти багатьом проблемам, такі як рак, а також уникнути засміченню артерій і знизити високий кров’яний тиск.
 
Зелений чай містить амінокислоту L-теанін. Ці молекула володіють цікавими властивостями,вони має розслаблюючу дію і борються зі стресом, депресією і безсонням.
 
Одним з найбільш цікавих розробок наукових досліджень в останні роки є відкриття незвичайних властивостей анти-старіння і протиракових властивостей зеленого чаю. Було встановлено, що країни з високим рівнем споживання (в основному Китаю і Японії) мають низький відсоток хворих на рак. В Японії жінки, які навчають чайної церемонії (таким чином, споживаючи набагато більше чаю, ніж в середньому), відомі своєю довговічністю, випадки смерті від раку в цій групі зустрічаються дуже рідко.
 
Але благотворний вплив зеленого чаю на цьому не закінчуються. Насправді зелений чай останнім часом був запропонований як стимулятора зниження ваги. Насправді він має термогенний ефект, який збільшує вироблення тепла спалюючи більше калорій.
 
Конкретних рекомендацій по кількості споживання зеленого чаю немає, але пам’ятайте що всьому потрібно знати міру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.