Зелений китайський чай.

<="font-size: 14.0pt;">У Китаї чай завжди вважався одним з основних інгредієнтів для довгого і здорового життя.

 
<="font-size: 14.0pt;">Останнім часом сучасні медичні дослідження підтверджують, що якщо<="font-size: 14.0pt;"> пити чай регулярно то він<="font-size: 14.0pt;"> надає численні переваги для здоров’я.
 
<="font-size: 14.0pt;">Китайський зелений чай є ефективним засобом для зниження рівня холестерину, зниження ваги і запобігає передчасному старінню, тому що він містить антиоксиданти
 
Вченими було доведено, що чай, особливо зелений китайський чай, має властивості, які допомагають знизити рівень холестерину і запобігти серцево-судинні захворювання, захищати шкіру від ультрафіолетових променів і навіть допомогти вам скинути вагу.
 
<="font-size: 14.0pt;">Що робить зелений чай настільки корисним? Це поліфеноли, які є поживні речовини,які в природі тільки в чаї, зустрічається не зруйнованими<="font-size: 14.0pt;"> в процесі бродіння.
 
<="font-size: 14.0pt;">Ці речовини діють як могутні антиоксиданти і несуть відповідальність за багато з переваг зеленого чаю.
 
Також ці антиоксиданти допомагають запобігти пошкодження клітин вільними радикалами, і, отже, допомогти запобігти багатьом проблемам, такі як рак, а також уникнути засміченню артерій і знизити високий кров’яний тиск.
 
Зелений чай містить амінокислоту <="font-size: 14.0pt;">L-теанін. Ці молекула володіють цікавими властивостями,вони має розслаблюючу дію і борються зі стресом, депресією і безсонням.
 
<="font-size: 14.0pt;">Одним з найбільш цікавих розробок наукових досліджень в останні роки є відкриття незвичайних властивостей анти-старіння і протиракових<="font-size: 14.0pt;"> властивостей<="font-size: 14.0pt;"> зеленого чаю. Було встановлено, що країни з високим рівнем споживання (в основному Китаю і Японії) мають низький відсоток хворих на рак. В Японії жінки, які навчають чайної церемонії (таким чином, споживаючи<="font-size: 14.0pt;"> набагато більше чаю, ніж в середньому), відомі своєю довговічністю, випадки смерті від раку в цій групі зустрічаються дуже рідко.
 
<="font-size: 14.0pt;">Але благотворний вплив зеленого чаю на цьому не закінчуються. Насправді зелений чай останнім часом був запропонований як стимулятора зниження ваги. Насправді він має термогенний ефект, який збільшує вироблення тепла спалюючи<="font-size: 14.0pt;"> більше калорій.
 
<="font-size: 14.0pt;">Конкретних рекомендацій по кількості споживання зеленого чаю немає, але пам’ятайте що всьому потрібно знати міру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: