Значення імені Аліна!

Ім’я Алина в перекладі з давньо німецької мови означає “благородна”, а з латині – навпаки, “чужа, інша”. Всі ці особливості в характері носії імені виявляються повною мірою.

У християнських святцях такого імені немає, і покровителькою всіх Алін в православній традиції вважається великомучениця Алевтина Кесарійська або Палестинська, відома також під ім’ям Валентини.

У дитинстві Аліни часто хворіють, бувають уперті, дратівливі й зухвалі. Аліна зазвичай схожа на батька й успадковує його характер. Вона добре вчиться завдяки хорошій пам’яті і здібностям, що дозволяє їй на льоту схоплювати будь-яку нову інформацію. Аліна обожнює малювати, багато читає, причому найбільше до смаку їй історичні романи, а от подруг у неї небагато. Справа в тому, що Аліна норовлива, свариться з вчителями та однокласницями, а у друзі воліє вибирати хлопчиків.

Навіть доросла Аліна нетерпима, різка, вперта, хоча, звичайно, її характер з віком пом’якшується. Аліна – людина крайнощів, але при цьому, хоча вона здається хитрою, їй не вистачає такту й уміння промовчати, щоб звернути ситуацію на свою користь.

Вічно оточена чоловіками, Аліна таки не поспішає з заміжжям. Найчастіше Аліни виходять заміж пізно, але зате дочка обов’язково успадкує її характер. Різкість і незалежність вдачі призводять до того, що Аліна, ніжна мати і непогана господиня, не може ужитися зі свекрухою, та й з власними батьками їй краще жити нарізно. Тільки тоді в сім’ї Аліни запанував мир і злагода. У будинок до Аліни дуже приємно прийти. Вона елегантно обставляє житло, а марнославство змушує її якісно приймати гостей.

Аліна любить покрасуватися тому найчастіше вона модниця. Аліні нічого не варто створити оригінальний наряд буквально з нічого, і навколишні обов’язково звернуть на неї увагу, що і потрібно норовливій красуні.

Аліни можуть працювати майже де завгодно, їх здатності так само різнобічні, як і вони самі. Аліна легко впорається з роботою архітектора, продавця, журналіста, музиканта, інженера, художника, лікаря.

Правда, бути педагогом їй не варто, хоча вона часто прагне працювати з дітьми. Занадто різкий і нестриманий характер багато в чому псує враження від роботи Аліни-вчительки, а може і призвести до неприємних наслідків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: