Значення імені Максим!

Максим – ім’я латинське, і означає воно в перекладі “великий”, “величезний”, “найбільший”. І треба визнати, що це значення відбивається на носії імені, навіть якщо природа і не наділить його великим зростом.

Максим являє собою досить рішучого екстраверта. Він уміє переконувати, емоційний в прояві почуттів, але зате і прекрасний маніпулятор. Він досить добре, часто інтуїтивно розуміє людей, а жива уява і почуття гумору роблять його чарівним. Саме так зарозумілий і гордий Максим отримує підстави відчувати себе господарем життя. У людях він розбирається погано, так що численні дружні зв’язки іноді заводять не в міру товариського Максима у велику біду.

Зазвичай він також і дуже обдарований, легко захоплюється всім новим, але часто від боязні втратити авторитет не досягає тих вершин, яких міг би. Максим міг би бути прекрасним дослідником, інженером, легко освоює медицину, і робота ця йому не в тягар, так як він відкритий, доброзичливий і працьовитий. В юності Максим зазвичай добре вчиться, і відносини з однолітками у нього самі доброзичливі. Підходять йому і творчі професії, і навіть велика політика не злякає.

Ось тільки з вольовими якостями у Максима погано, тому йому складно втілити свої енциклопедичні знання, працьовитість і численні вміння. Максим сумнівається в собі, хоча ніколи не покаже цього ні друзям, ні ворогам. Йому дуже пощастить, якщо знайдеться вірний друг, готовий надавати моральну підтримку і направляти бурхливу діяльність Максима.

Друзям Максим завжди із задоволенням приходить на допомогу, завжди намагається відплатити їм добром на добро.

Життя здається Максиму великою лотереєю або історією з пригодами, але він охоче і швидко вчиться на своїх помилках. Гордість іноді заважає йому рухатися вперед, а друзів він підозрює в тому, що вони хочуть скористатися його щедрістю.

Дівчатка манять Максимом з ранньої юності, і перш ніж одружитися , він із задоволенням бігає на побачення то з однією, то з іншою. Як чоловік Максим насамперед терплячий. Ніколи не стане вимовляти дружині, що запізнився на концерт через її любов до нарядів, не стане підтримувати сварку. Дітей Максим зазвичай дуже любить і охоче з ними займається. А якщо додати до цього ще й той факт, що Максим рідко свариться з батьками дружини, а частіше відмінно з ними ладнає, то стає зрозуміло, що сім’янин він прекрасний, незважаючи на легку закоханість і деяку юнацьку легковажність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: