Золоті каблучки – вибір перевершує всі очікування.

Як і на одяг, на ювелірну продукцію існує мода. Провідні ательє щосезону пропонують нові колекції вишуканих прикрас, які визначають тенденції на наступний модний сезон. Найцікавіше, що мода зачіпає не тільки форму ювелірних прикрас, але і матеріал, з якого вони зроблені.

Наприклад, кілька років тому в моді були кільця складної конструкції, виготовлені з декількох видів металу (біле, жовте і червоне золото), інкрустовані дорогоцінним камінням. Сьогодні мода на складність і показну розкіш пройшла, і дами, що стежить за фешн трендами, віддають перевагу простим, витонченим, вражаючим своєю вишуканістю і «скромністю» виробам.

Звичайно, враховуючи, що матеріал використовується тільки самий високоякісний, а в розробці дизайну беруть участь імениті художники, то віднести таку продукцію до простої і дешевої ніяк не можна.  

Сучасна мода на золоті кільця тісно пов’язана з усіма аспектами людського життя. Наприклад, повальне захоплення природним і натуральним змушує виробників створювати колекції, основною тематикою яких є квіти або тварини. Але незалежно від того, скільки видів золота в кільці, або якої воно товщини і ширини, при виборі ювелірної прикраси потрібно пам’ятати, що воно має гармоніювати з формою пальців, віком власниці та її соціальним статусом.  

Масивні золоті кільця ідеально підходять і власницям довгих тендітних пальчиків, і тим у кого пальці короткі і трохи повненькі, так як відволікають увагу від руки. Тоненькі колечка дуже красиво виглядають на руках молоденьких панянок, тоді як жінкам старшого віку можна побалувати себе більш об’ємними прикрасами з камінням.

Варіацій на тему золотих кілець для жінок навіть не сотні, а тисячі, і кожна жінка вільна підібрати собі ювелірну прикрасу на свій смак.  

А ось обручки мають таку особливість як парність, тобто вони призначені і для чоловіків, і для жінок і відрізняються, як правило, тільки розмірами. Тому їх форма і дизайн повинні бути максимально універсальними, щоб однаково підходити і сильній, і слабкій половинці.  

Майстри-ювеліри пропонують найрізноманітніші варіанти кілець для молодят. Останнім писком у світі ювелірної моди стали обручки, виготовлені за ескізами замовника. Пара може самостійно розробити дизайн, а першокласний майстер втілить його в реальність.  

Якщо можливості побалувати себе ексклюзивом немає, можна навіть звичайному серійному колечку додати індивідуальності, замовивши на ньому пам’ятний напис, який, до речі, зовсім не обов’язково повинна бути з внутрішньої сторони виробу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: