Золоті правила схуднення!

Перше золоте правило схуднення

«!Виберіть найефективнішу дієту» Вчені з Науково-Дослідницького Інституту Торонто стверджують, що саме низьковуглеводна дієта дозволяє швидше за все позбутися зайвих кілограмів.  

Дослідники провели мета-аналіз даних клінічних випробувань, в яких брало участь більше 7000 чоловік. Учасникам запропонували вибрати одну з 11 популярних дієт і дотримуватися її протягом півроку.

Всі дієти допомогли добровольцям скинути вагу.  

Однак саме низьковуглеводна дієта призвела до найбільшої втрати ваги: за 6 місяців люди, які її дотримувалися, втратили близько 8,5 кілограма (основний показник втрати ваги на інших дієтах – 5-6 кг).

Друге золоте правило схуднення

 «! Якщо ви вибрали дієту … дотримуйтесь її»   Більшість вчених сходяться на думці: які б дієти або розвантажувальні дні ви не вибирали, найголовніше – строго дотримуватися їх. Так, це найскладніше, але тільки в такому випадку ви можете добитися бажаного результату. Безглуздо пару днів посидіти на дієті Дюкана, пару днів – на огіркової і т.п.

Ви можете скинути вагу, але це буде тимчасово і не корисно для вашої зовнішності і настрої (неприємно розчаровуватись в тому, у що вірив, погодьтеся!).

Третє золоте правило схуднення

«! Поєднуйте дієту з фізичною активністю»   Структуроване харчування і фізичні навантаження доповнюють один одного в досягненні вашої мети – схуднути і допомагають підтримувати в тонусі організм в цілому і шкіру зокрема (багато хто схуд зіткнулися з проблемою втрати еластичності і естетичного вигляду шкіри при серйозному схудненні).

Більш того, коли ви дотримуєтеся дієти, ви відчуваєте стрес, негативні емоції, може знизитися мотивація, а завдяки паралельним занять спортом, ви ці негативні наслідки процесу схуднення успішно уникнете.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: