Найбільш відданими чоловіками, на думку вчених, є низькорослі чоловіки. 

Так в The Telegraph (відоме британське видання) з’явилася інформація, що є істотний взаємозв’язок між зростом чоловіка і його схильністю до розлучення. Виходить, що низькорослі джентльмени набагато пізніше високорослих одноплемінників відправляються в загс, але рідше їх розлучаються.

Ще виявилися цікаві факти на користь невисоких самців – їх дружинами стають, в основному, більш молоді особи і ще вони старанно поповнюють сімейний бюджет. 

До таких результатів прийшли Ебігейл Вайтцман (Університет Нью-Йорка) і вчений Дальтон Конлі, піддавши аналізу динаміку доходів американських сімейних пар аж з 1968 року. Вони вважають, що низькорослі чоловіки та холості хлопці свій низький зріст компенсують більш високим заробітком. В ту пору як високі самці використовують свою статну зовнішність в корисливих цілях – для залучення жінок. 

Ще одне цікаве спостереження – низькорослі чоловіки з меншим ентузіазмом допомагають дружинам по господарству, ніж високі. І ще – високорослі представники сильної статі вважаються більш успішними, а тому вони шукають партнерку відповідну їх статі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.