Звітність ФОП на єдиному податку та строки сплати податків!

Фізична особа підприємиць (Фоп), яка здійснює свою діяльність на основі єдиного податку, та не має найманих працівників повинна здавати два звіти:

1. Декларацію платника єдиного податку.

2. Річний звіт з єдиного соціального внесу (додаток 5).

Декларація платника єдиного податку

Бланк декларації платника єдиного податку однаковий для всіх груп. А от строки подання звіту для різних групп різний:

  • перша та друга групи: один раз на рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем року;
  • третя та п’ята групп: один раз на квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем кварталу .

Річний звіт з єдиного соціального внеску (додаток 5)

Незалежно від групи Фоп, річний звіт з єдиного соціального внеску, подається один раз на рік, до 10 лютого року, наступного за звітним.

Строки сплати єдиного податку

  • для першої та другої групи – до 20 числа (включно) поточного місяця. Наприклад, єдиний податок за жовтень сплачується до 20 жовтнявключно;
  • для третьої та п’ятої групи — на протязі 10 календарних днів після граничного строку подання декларації за квартал. Наприклад, декларація за перший квартал подається до 10 травня (40 календарних днів). Тому строки сплати єдиного податку за перший квартал до 20 травня.

Строки сплати єдиного соціального внеску

Фоп, що здійснює свою діяльність на основі єдиного податку сплачують єдиний внесок один раз на квартал, до 20 числа наступного місяця, що слідує за кварталом, за який сплачується єдиний соціальний внесок.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: